Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Yakın zamanda açılacak olan, patent tescili olan Türkçe GTA Platformu olan GTATurk.com.tr yakın zamanda aktif ediliyor! GTATurk.com.tr adresine gitmek için buraya tıklayın.

Sign in to follow this  
Aegis

(Türkçe) GTATurk.com.tr Açılıyor!

Recommended Posts

Türkiye'nin yenilikçi oyun platformu - GTATurk.com.TR

Hey! Çocukluğu, Ocean Drive'da ortalığı birbirine katarak geçenler burada mı? Peki ya Grove Street'den, Los Santos'un bir diğer ucuna kadar süren çete savaşlarıyla geçenler? Eminim Michael De Santa'nın(ya da Townley mi demeliydik?) ailesini sinir bozucu bulanlar çoktan buradadır. GTA serisini keyifle oynayan, tutkunu olan herkes buradaysa bir duyurumuz var; GTATurk.com.tr sizlerle birlikte!

GTATürk, yepyeni ve canlı görünümüyle akıllarda kalıcılık bırakan forumuyla karşınızda. Forumumuz siz değerli tutkunların fikirlerini, projelerini paylaşabilmesi için ve en önemlisi kendileri gibi olanları buluşturmak için önemli bir role bürünüyor.Sadece, yıllardır kullanmaya alışkın olduğunuz bir forumdan bahsetmek sizlere haksızlık olurdu. Forum sistemimize bağlı olan, ayrı bir üyelik gerektirmeyen, yorumlarınızı paylaşabileceğiniz, beğeni gönderebileceğiniz bir blog! Kulağa hoş geliyor olmalı, hadi bunu sürdürelim. Arkadaşlarıyla ortak bir şekilde rekabet etmek isteyenler için çok özel turnuvalar! Yalnız kurtları elbette unutmadık. GitHub'ı biliyor musunuz? İşte ona benzeyen, açtığınız projelerin kendi özel sayfalarına sahip olacağı, ilerleme çubuklarının olduğu, ekip kadrolarını ekleyebilecekleri ve ekran görüntüleriyle destekleyebilecekleri muazzam bir özellik: GtaHub! Bilgisayar başında zaman öldürmek kadar güzeli yok değil mi? Aslında var, bunu yaparken indirimli fırsatlardan daima haberdar olmak. E-ticaret seçeneğiyle oynadığınız herhangi bir oyunun, kullandığınız herhangi bir platformun cüzdan kodu, hediye ya da e-pin seçeneklerine makul fiyatlardan ulaşabileceksiniz. Kim istediği bir oyunu doğrudan almak yerine indirimli almak istemez ki? Toplu alım seçeneğinin getirdiği kar marjını sizler için ortadan kaldırıp neredeyse geliş fiyatına sunuyoruz! Bu bahsettiğimiz her şey açılışla birlikte hizmetinizde olacak! E bu kadar ile kalır mıyız? Gelecek için neler planlıyoruz bir de onları görün! Bakın yukarıda daha güzel ne olabilir ki diye bahsetmiştim, sanırım varmış. Kendi içeriklerinizin de (Turnuvalardan kazandığınız bir e-pin ya da steamde gift halinde bulunan bir oyununuz örneğin) satışını yapabileceksiniz, hem de tamamen yasal ve faturalı şekilde! Platformumuza sponsor olan; yayıncı olan ya da olmak isteyen herkese foruma entegre edeceğimiz canlı yayın seçeneğini sunmayı planlıyoruz. Bizlerle birlikte çalışan Twitch yayıncılarının kendileri ve takipçileri için bağış yapabilecekleri kolay bir sistemden bahsediyoruz. Ortak konu düzenleme, forum üzerinden kullanıcıları engelleme, ödüllendirme ve premium üyelik gelecek planlarımızdan sadece birkaçı.

Bilgiler:

Vergi Kimlik Numarası: 1871237281

İl ve Vergi Dairesi: Şanlıurfa / Şehitlik Vergi Dairesi

Marka Tescil Dosya No: 2020/50054

Web Adres: gtaturk.com.tr

Discord:

You don't have permission to view this hidden content

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

GTAModel.com

TR: GTA Model, adından da anlaşıldığı gibi GTA üzerine yapılan modifikasyonları ve modellemeleri paylaşma platformudur. Platforma hemen katılmak için kayıt olabilir ve ardından istek bir modifikasyon veya modelleme için tasarımcılar ile görüşebilirsiniz. Tüm hakları saklıdır, 2020.

EN: GTA Model, as the name suggests, is a platform for sharing modifications and models made on GTA. You can register to join the platform right now, and then contact the designers for a modification or modeling request. All rights reserved, 2020.

×