Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Yakın zamanda açılacak olan, patent tescili olan Türkçe GTA Platformu olan GTATurk.com.tr yakın zamanda aktif ediliyor! GTATurk.com.tr adresine gitmek için buraya tıklayın.

Sign in to follow this  
arda?

3DS MAX ALREADY INSTALLED PROBLEM

Recommended Posts

Posted (edited)
You don't have permission to view this hidden content

3ds.PNG

Edited by arda?

Bilgisayarının dosyalarını kontrol etmen gerekiyor, daha önceden kurulumunu yapmış olduğun 3DSMAX sürümü var mı yok mu şeklinde. Ondan sonra kurulumunu kaldığın yerden yapabilirsin.

4 dakika önce, Kaptanderya said:

Bilgisayarının dosyalarını kontrol etmen gerekiyor, daha önceden kurulumunu yapmış olduğun 3DSMAX sürümü var mı yok mu şeklinde. Ondan sonra kurulumunu kaldığın yerden yapabilirsin.

Bütün dosyaları sildim ama hala aynı hatayı alıyorum, bilgisayarımı yeniden başlatmayı deniyeceğim.

Görmediğin bir şey kalmıştır, iyi kontrol etmen gerekiyor ki hatayı çözebilesin. Denetim masasından kontrol et ondan sonra %appdata% klasöründen dosyaları teker teker kontrol et

On 26.03.2020 at 15:10, Pistolero said:

Kısa bir süre önce ben de bu sorunu yaşadım ve regedit içinden çözmüştüm. Aşağıdaki olup olmadığına emin değilim.

Bir kaç sitede de aşağıdaki bağlantıda bulunan Microsoft dosyasını önermişler, bende işe yaramamıştı ama denemeni öneririm.

You don't have permission to view this hidden content

Teşekkürler ❤️

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GTAModel.com

TR: GTA Model, adından da anlaşıldığı gibi GTA üzerine yapılan modifikasyonları ve modellemeleri paylaşma platformudur. Platforma hemen katılmak için kayıt olabilir ve ardından istek bir modifikasyon veya modelleme için tasarımcılar ile görüşebilirsiniz. Tüm hakları saklıdır, 2020.

EN: GTA Model, as the name suggests, is a platform for sharing modifications and models made on GTA. You can register to join the platform right now, and then contact the designers for a modification or modeling request. All rights reserved, 2020.