Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Yakın zamanda açılacak olan, patent tescili olan Türkçe GTA Platformu olan GTATurk.com.tr yakın zamanda aktif ediliyor! GTATurk.com.tr adresine gitmek için buraya tıklayın.

deus

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

deus last won the day on March 25

deus had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Platform
  SA:MP 3DL
 • Platform Language
  Türkçe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Successful but a little old
 2. deus

  Yeni Bir Bilgisayar ve Donanımlar

  https://www.itopya.com/ Üzerinde sistemler var oldukça benim önerimse şudur. https://www.itopya.com/da-sistem-amd-ryzen-5-3600-msi-rtx-2060-ventus-xs-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sisteme mönitör olarak Viewsonic 24" XG2405 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD öneririm 144HZ 1MS olmasıyla sana büyük + lar kazandıracaktır. Klavye olarakta Razer Cynosa Lite Chroma kesinlikle önerimdir , mekanik değil bu yüzden sesi rahatsız etmez ancak kalitelidir. Mause önerisi olarakda uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun olan Razer Mamba Elite'i kişisel olarak tercih ediyorum,Gayet hafif ve şık. Bu şekilde sistem ücreti 9,005₺ olarak bize geliyor.Bence değer.
 3. Sosyal Ağlar Discord https://discord.gg/Fct47D Site: www.amentes-rp.com Oyun Modu Öncelikle lafı fazla uzatmadan kısa bilgi vericek olursak;Oyun modumuz tamamiyle Amentes Roleplay yazılım ekibi tarafından 0'dan kodlanmaktadır. Temel aklımızdaki sistemler ve gereksinimleri karşıladığımızda siz oyuncularımızın istekleri önceliğimiz olacaktır ve sizlere şunu belirtmek isterim ki henüz yapılmamışları yapmaya geliçeğimizi bilmenizi isteriz! ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ekip Founder Atakan(Hypnotic) Developer Team Refik(Pentagon) Alimşah(Cataliyst) Naim(Lithuna) Kaan(SGT.K3D1) MAPPER Ege(Deus) ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Vizyonumuz 2016-2017 yıllarında açılan Amentes Roleplay'in revizyon edilmiş hali olarak geri dönüş yapıyoruz. İşinde bilgili olan Kişiler ile geçmişte yaptığımız hatalardan ders çıkarmak ve oyunculara kaliteli rol ortamı sağlamak için buradayız. Ekip olarak harita üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde rol ortamını sadece tek bir yer ile sınırlandırmayacağız. ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Neden Amentes? Neden bizi seçmelisiniz? İşinin ehli olan profesyonel bir ekip ile çalışılmaktadır. Yazılım ekibinden tutun mapper ekibine kadar kendi işlerinde geçmişte oldukça iyi işler başarmış kişiler yönetim ekibimizin temelini oluşturmaktadır. Rol zevkinizin bozulmayacağı, haksızlığa uğramayacağınız Rol çeşitliliği sunulacak ve en önemlisi sizler bizim yanımızda olduğunuz sürece hiçbir olumsuzluğa karşı kapanmayacaktır. ________________________________________________________________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________
 4. deus

  samp custom map John Paul Street

  Paylaşım için teşekkür ederim, indirip sunucumda deneyeceğim
 5. deus

  Kemik obje

  Herkese teşekkürler
 6. Hayır o şekilde değil şöyle soruyorum Texture Studio üzerinde yaptığımız işi tek obje olarak oyuna nasıl aktarabilirim?
 7. deus

  Kemik obje

  models klasörüne yaptığımız model i ve txd yi attıktan sonra artconfig e ekliyoruz AddSimpleModel(-1, 970, -2001, "starbaks.dff", "starbaks.txd"); örneğin 970 yazan yer sampdaki 970 objesi gibi davranıyor, objeme uygun hiçbir kemik yok ancak bunu düzeltmenin bir yolu yokmu? Oyuna eklediğimde evet 970 idli obje gibi davranıyor ancak içinden geçiliyor
 8. deus

  Kemik obje

  Kemik objeyi kendimiz yaratamıyormuyuz? objelerimin içinden geçiliyor
 9. deus

  Samp obje Furniture

  Başarılı, ellerinize sağlık
 10. 3DMAX Studio üzerinde yaptığımız haritayı tek parça olarak ayarlaya biliyormuşuz, peki bunu nasıl yapacağız? Örneğin bir çevre düzenlemesi haritasını nasıl tek parça haline getiririm?

GTAModel.com

TR: GTA Model, adından da anlaşıldığı gibi GTA üzerine yapılan modifikasyonları ve modellemeleri paylaşma platformudur. Platforma hemen katılmak için kayıt olabilir ve ardından istek bir modifikasyon veya modelleme için tasarımcılar ile görüşebilirsiniz. Tüm hakları saklıdır, 2020.

EN: GTA Model, as the name suggests, is a platform for sharing modifications and models made on GTA. You can register to join the platform right now, and then contact the designers for a modification or modeling request. All rights reserved, 2020.

×