Jump to content
 • Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Yakın zamanda açılacak olan, patent tescili olan Türkçe GTA Platformu olan GTATurk.com.tr yakın zamanda aktif ediliyor! GTATurk.com.tr adresine gitmek için buraya tıklayın.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Earlier
 5. ProxDetector(Float:radius, playerid, message[], col1, col2, col3, col4, col5,, exceptPlayer = false) { new Float:fX, Float:fY, Float:fZ, Float:distance, VW, Int, VEH; GetPlayerPos(playerid, fX, fY, fZ); VW = GetPlayerVirtualWorld(playerid); Int = GetPlayerInterior(playerid); VEH = GetPlayerVehicleID(playerid); foreach(new i : Player) { if(GetPlayerInterior(i) != Int || GetPlayerVirtualWorld(i) != VW) continue; if(exceptPlayer && i == playerid) continue; distance = GetPlayerDistanceFromPoint(i, fX, fY, fZ); if(distance < radius/16) SendClientMessageEx(i, col1, message); else if(distance < radius/8) SendClientMessageEx(i, col2, message); else if(distance < radius/4) SendClientMessageEx(i, col3, message); else if(distance < radius/2) SendClientMessageEx(i, col4, message); else if(distance < radius) SendClientMessageEx(i, col5, message); } return 1; } ProxDetector fonksiyonu da böyle olması lazım.
 6. Aegis

  Basit bir balıkçılık sistemi

  Model ID'sini nerden çektirebilir ki? 422'yi kontrol ettiriyor sonuçta. Bilemedim.
 7. Aegis

  [GUIDE] 3ds Max Tutorial: Editing Skins

  You have to share them all.
 8. All videos https://www.youtube.com/watch?v=1sX9JV5PMq0&list=PLLOR91-juZnsLiACh3EMDI7BwYKAK2-Zg
 9. Türkiye'nin yenilikçi oyun platformu - GTATurk.com.TR Hey! Çocukluğu, Ocean Drive'da ortalığı birbirine katarak geçenler burada mı? Peki ya Grove Street'den, Los Santos'un bir diğer ucuna kadar süren çete savaşlarıyla geçenler? Eminim Michael De Santa'nın(ya da Townley mi demeliydik?) ailesini sinir bozucu bulanlar çoktan buradadır. GTA serisini keyifle oynayan, tutkunu olan herkes buradaysa bir duyurumuz var; GTATurk.com.tr sizlerle birlikte! GTATürk, yepyeni ve canlı görünümüyle akıllarda kalıcılık bırakan forumuyla karşınızda. Forumumuz siz değerli tutkunların fikirlerini, projelerini paylaşabilmesi için ve en önemlisi kendileri gibi olanları buluşturmak için önemli bir role bürünüyor.Sadece, yıllardır kullanmaya alışkın olduğunuz bir forumdan bahsetmek sizlere haksızlık olurdu. Forum sistemimize bağlı olan, ayrı bir üyelik gerektirmeyen, yorumlarınızı paylaşabileceğiniz, beğeni gönderebileceğiniz bir blog! Kulağa hoş geliyor olmalı, hadi bunu sürdürelim. Arkadaşlarıyla ortak bir şekilde rekabet etmek isteyenler için çok özel turnuvalar! Yalnız kurtları elbette unutmadık. GitHub'ı biliyor musunuz? İşte ona benzeyen, açtığınız projelerin kendi özel sayfalarına sahip olacağı, ilerleme çubuklarının olduğu, ekip kadrolarını ekleyebilecekleri ve ekran görüntüleriyle destekleyebilecekleri muazzam bir özellik: GtaHub! Bilgisayar başında zaman öldürmek kadar güzeli yok değil mi? Aslında var, bunu yaparken indirimli fırsatlardan daima haberdar olmak. E-ticaret seçeneğiyle oynadığınız herhangi bir oyunun, kullandığınız herhangi bir platformun cüzdan kodu, hediye ya da e-pin seçeneklerine makul fiyatlardan ulaşabileceksiniz. Kim istediği bir oyunu doğrudan almak yerine indirimli almak istemez ki? Toplu alım seçeneğinin getirdiği kar marjını sizler için ortadan kaldırıp neredeyse geliş fiyatına sunuyoruz! Bu bahsettiğimiz her şey açılışla birlikte hizmetinizde olacak! E bu kadar ile kalır mıyız? Gelecek için neler planlıyoruz bir de onları görün! Bakın yukarıda daha güzel ne olabilir ki diye bahsetmiştim, sanırım varmış. Kendi içeriklerinizin de (Turnuvalardan kazandığınız bir e-pin ya da steamde gift halinde bulunan bir oyununuz örneğin) satışını yapabileceksiniz, hem de tamamen yasal ve faturalı şekilde! Platformumuza sponsor olan; yayıncı olan ya da olmak isteyen herkese foruma entegre edeceğimiz canlı yayın seçeneğini sunmayı planlıyoruz. Bizlerle birlikte çalışan Twitch yayıncılarının kendileri ve takipçileri için bağış yapabilecekleri kolay bir sistemden bahsediyoruz. Ortak konu düzenleme, forum üzerinden kullanıcıları engelleme, ödüllendirme ve premium üyelik gelecek planlarımızdan sadece birkaçı. Bilgiler: Vergi Kimlik Numarası: 1871237281 İl ve Vergi Dairesi: Şanlıurfa / Şehitlik Vergi Dairesi Marka Tescil Dosya No: 2020/50054 Web Adres: gtaturk.com.tr Discord: https://discord.gg/YHabB84
 10. Aegis

  Los Santos Roleplay [coming in hot baby]

  Sunucu, Devamlılığını sağlayamayacağını ve bundan ötürü kapatacağını bildirdiği için konu kilitlendi.
 11. Kaptanderya

  Samp custom map Idlewood Monica Park

  En kısa süre içerisinde indirme dosyasına eklemiş oluruz.
 12. Aegis

  Ghetto Streets in West LS

  @Talhaa232 .txt dosyalarına tıklayarak otomatik olarak indirebilirsin.
 13. Aegis

  samp bar interior

  @Talhaa232
 14. Aegis

  Register Discord Server

  @merchora you are not on the discord server.
 15. Stopper

  Samp custom map Idlewood Monica Park

  Texure stuioda bakmak istedim ancak hata veriyor tam olarak kodları atarsanız sevinirim.
 16. merchora

  Register Discord Server

  merchora#6915
 17. Talhaa232

  samp bar interior

  Merhabalar, ben bir sunucuda rol paylaşımı atıyorum ve bu modları indirmek istiyorum oradan rol paylaşımı yapıcağım. Direk nereden indirebilirim?
 18. Talhaa232

  Ghetto Streets in West LS

  Bunu nereden indirebilirim?
 19. Aegis

  Delaney Garage Interior

  Koordinatlara ışınlanın, gökyüzünde bir yerde.
 20. Stopper

  İstek skin

  merhaba, iem hakkında bir kaç skin bulamadım eğer sizin elinizde var ise atarsanız sevinirim.
 21. Stopper

  Delaney Garage Interior

  Mapta tam olarak burası nerede?
 22. Sunucu, Devamlılığını sağlayamayacağını ve bundan ötürü kapatacağını bildirdiği için konu kilitlendi.
 23. Sunucu, Devamlılığını sağlayamayacağını ve bundan ötürü kapatacağını bildirdiği için konu kilitlendi.
 24. Kaptanderya

  Interior for Biker Clubhouse

  @HelloPerignon project is in the editing stage
 25. HelloPerignon

  Interior for Biker Clubhouse

  Nothing here?
 26. KINGPIN

  GTASA - Only Members volume 2

  Rockstar, pistolevich, KINGPIN https://www.upload.ee/files/11568401/baba_di_tutti_baba.rar.html
 27. KINGPIN

  GTASA - Dash Vecoli

  Rockstar, Pistolevich (watch), KINGPIN https://www.upload.ee/files/11233570/Dash_Vecoli_v2.rar.html
 28. Aegis

  GTASA - Maccer & Wfyst

  @customsgaragebu modelleri çok eskiden paylaşmıştı, kullanmıştık. Yüksek ihtimalle dosyaları kayıp.
 29. KINGPIN

  GTASA - swmyhp1

  Rockstar, Alabama 3, KINGPIN https://www.upload.ee/files/11772228/klokov_suit.rar.html
 1. Load more activity

GTAModel.com

TR: GTA Model, adından da anlaşıldığı gibi GTA üzerine yapılan modifikasyonları ve modellemeleri paylaşma platformudur. Platforma hemen katılmak için kayıt olabilir ve ardından istek bir modifikasyon veya modelleme için tasarımcılar ile görüşebilirsiniz. Tüm hakları saklıdır, 2020.

EN: GTA Model, as the name suggests, is a platform for sharing modifications and models made on GTA. You can register to join the platform right now, and then contact the designers for a modification or modeling request. All rights reserved, 2020.

×